Bebe Rexha shfaqet joshëse duke kërcyer me fustanin elegant

Bebe Rexha e ka marrë sërish gjithë vëmendjen.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është shfaqur joshëse në një postim të fundit në Instagram, shkruan lajmi.net.

E SPONZORIZUAR

E veshur me një fustan të zi dhe tejet elegant, këngëtarja ka zbuluar gjoksin ndërsa ka bërë lëvizje provokative duke kërcyer.

“Isha sinqerisht thjesht e mërzitur”, ka shkruar Bebe pranë postimit të videos./Lajmi.net/