Bebe Rexha publikon të tjera imazhe ngacmuese nga paraqitja në klipin e saj të fundit

PUBLIKUAR

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, është ngjitur në majat e top-litsave botërore të muzikës me këngën e saj të re.

Kënga me titull “I’m good (Blue)” është publikuar pak javë më parë, gjersa të martën u hodh në treg edhe klipi i saj.

Ashtu si në çdo video muzikore tjetër, artistja me origjinë shqiptare ka shkëlqyer me paraqitjen e saj në klip, i cili përmban disa skena mjaft ‘të nxehta’.

Së fundmi, Rexha ndau me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi të reja nga një prej paraqitjeve në videon muzikore të këngës, ku ajo shfaqet e veshur me një kostum blu.

Foto: Bebe Rexha/Instagram

Me veshjen e lëpirë për trup, 33-vjeçarja është dukur mjaft atraktive dhe provokuese, gjersa ka shkruar: “E dua këtë paraqitja nga klipi ‘I’m good (Blue)’”.

Aktualisht, kënga “I’m good (Blue)” në bashkëpunim me David Guettan është kënga numër një në top listat e iTunes në ShBA, Mbretërinë e Bashkuar dhe shumë vende të tjera të botës. /Telegrafi/

Foto: Bebe Rexha/Instagram

 

LAJME TË TJERA

Në Komisionin Ekzekutiv për Shëndetësi, eksperti gjerman prezantoi studimin për ShSKUK-në

Në mbledhjen e Komisionit Ekzekutiv për Shëndetësi, kryeministri Albin Kurti, i cili kryeson këtë...

Aksident në Pejë, të përfshira dy vetura dhe një autobus – ka të lënduar

Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku që ka...

I riu nga Gjakova ka nevojë për ndihmën tuaj, duhet ta bëjë transplantimin e dy veshkave

Adnan Syla nga Gjakova është diagnostikuar me sëmundjen e veshkave. Atij i duhet ta bëjë...

Kurti fton shqiptarët në Serbi t’i përgjigjen regjistrimit të popullsisë: Dëshmoni që jeni aty

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, u ka bërë thirrje shqiptarëve që jetojnë në Serbi...

SHIKO MË SHUMË

Morena Taraku duket joshëse në imazhet e reja

Ish-Missi dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku ka marrë sërish vëmendje me një paraqitje tjetër...

“Hala” thyen rekord klikimesh

Janë bërë vetëm 23 orë nga publikimi i këngës “Hala”. Por, Era dhe Don Xhoni...

Beatrix Ramosaj shfaqet atraktive dhe e veshur me shumë stil në paraqitjen e fundit

Këngëtarja shqiptare, Beatrix Ramosaj ka qenë ndër emrat më të komentuar në media rozë...