Bebe Rexha duket tërheqëse në pozat atraktive nga Kana

PUBLIKUAR

Këngëtarja shqiptare me famë internacionale, Bebe Rexha, është duke shënuar suksese të shumta në rrafshin ndërkombëtar.

Ditë më parë u shpallën nominimet për ceremoninë më të madhe të ndarjes së çmimeve të muzikës, Grammy Awards 2023, ku ajo arriti të nominohet në një kategori.

Ajo garon për çmimin “Kënga më e mirë ritmike/elektronike” për këngën “I’m good (Blue)” në bashkëpunim me David Guettan.

Reklama

Para se të arrinte në kryeqytetin francez, 33-vjeçarja shijoi disa ditë në Kanë.

Ajo ndau me ndjekësit e saj në Twitter disa fotografi nga Kana, ku dukej mjaft tërheqëse në një paraqitje pranë detit.

Foto: Bebe Rexha/Twitter

Në NRJ Music Awards 2022 ajo është kandidon për çmimin “Kënga më e mirë ndërkombëtare e vitit” dhe “Adaptimi muzikor më i mirë i vitit”. /Telegrafi/

Foto: Bebe Rexha/Twitter

LAJME TË TJERA

Arrestohen katër persona për dhunë në familje në Ferizaj, Kaçanik, Shtime dhe Shtërpcë

Me datën 08.12.2022, në katër  raste të ndara janë arrestuar katër persona për dhunë...

AGK dënon sulmin ndaj dy gazetarëve në Veri, kërkon siguri

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës (AGK), ka dënuar sulmin ndaj gazetarëve të Kallxo.com, në...

Messi nuk është duke e marrë në konsiderim kthimin në Barcelonë

Muajve të fundit ka pasur shumë thashetheme që argjentinasi dëshiron të kthehet në Kataloni,...

Gjashtë arsye se përse njerëzit inteligjentë nuk mund të jenë të lumtur

Personat me një nivel të lartë të inteligjencës mund të jenë më të suksesshëm...

SHIKO MË SHUMË

Fotosesioni i ri i Dafina Zeqirit, tërheq vëmendje në pozën me DJ Geek

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, vazhdon të jetë një personazh shumë i pëlqyer...

Tayna mahnit me interpretimin në një ‘freestyle’ të ri

Rap-artistja shqiptare, Doruntina Shala – Tayna, këtë vit ka qenë tejet aktive me këngë...

Modelja seksi ‘çmend’ me linjat trupore

Modelja e famshme Demi Rose është shfaqur e “nxehtë” në paraqitjen e fundit. Ajo...