Beatrix Ramosaj shfaqet provokuese në ditëlindjen e nënës së saj

PUBLIKUAR

Mbrëmjen e kaluar, nëna e Beatrix Ramosaj ka festuar 50 vjetorin e lindjes së saj.

Në këtë rast, ajo ka organizuar një festë me miq dhe familjarë, shkruan lajmi.net.

Por vëmendjen e kësaj mbrëmje e mori padyshim, Trixa.

E veshur me një kostum ajo u shfaq tejet provokuese.

Në një video dëgjohet teksa Albërija i dedikon një këngë Trixës e ajo kërcen e përkëdhelet duke treguar qartë finesën dhe bukurinë e saj. Ku dukshëm dallon se Trixa tashmë është në super formë.

Pas daljes nga “Big Brother”, Trixa ka qendruar mjaft e tërhequr ama sërish ka rrëmbyer vëmendjen e mediave dhe jo vetëm./Lajmi.net/

LAJME TË TJERA

Rritja alarmante e rasteve me Covid-19, Instituti del me një apel për qytetarët

Pas rritjes alarmante të rasteve me Covid-19 në Kosovë, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike...

MASHTI distancohet nga përzgjedhja e anëtarëve të Këshillit Drejtues të UP-së

Ministrja e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arbërie Nagavci, ka deklaruar se ministria që drejton...

Bashkësia Islame e Kosovës nënshkruan marrëveshje për pranimin e 25 tonë hurmave nga Arabia

Kryetari i Bashkësisë Islame të Kosovës, Naim Tërnava, ka pritur në takim ambasadorin e...

Mbappe bëhet shkak i largimit të Neymarit nga PSG-ja?

Nuk ka paqe në shtëpinë e Paris Saint-Germainit. Pas vazhdimit të kontratës së Kylian Mbappes...

SHIKO MË SHUMË

Trejsi mahnit me format në Nevada të Las Vegasit

Bukuroshja ka postuar një set të ri fotosh nga shkretëtirat e Nevedës dhe është...

Duet divash

Pas një sërë bashkëpunimesh duket se tani ka ardhur radha për një duet tjetër,...

Arbenitën siç nuk e keni parë

Modelja dhe gruaja e reperit Fero, Arbenita Ismajli ka goditur përsëri me setin e...