Bashkim Spahiu me bashkpunime të reja gjatë verës

PUBLIKUAR

10369217_795920550432221_9180710259386283896_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Në një intervistë për LipjaniNews këngëtari i mirënjohur Bashkim Spahiu, i’u premtoi adhuruesve të vet se gjatë verës do ta gjejnë në mbrëmje ahengje dhe dasma në Kosovë, Shqipëri, dhe Maqedoni.

Ai premtoi se do te bëjë një Videoklip dhe bashkëpunime me disa këngëtar te estradës. Spahiu sapo ka nxjerr një album me gjithsej 13 kang në shitje, të përpunuara nga StudioREC. “Shumë mirë është duke ecur muzika, këngët janë ritmike pop folk dhe popullore të vjetra. Besoj që kënga që do të ketë sukses dhe do të dëgjohet është Lena Magdalena” tha Spahiu.

 

LAJME TË TJERA

Në Komisionin Ekzekutiv për Shëndetësi, eksperti gjerman prezantoi studimin për ShSKUK-në

Në mbledhjen e Komisionit Ekzekutiv për Shëndetësi, kryeministri Albin Kurti, i cili kryeson këtë...

Aksident në Pejë, të përfshira dy vetura dhe një autobus – ka të lënduar

Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku që ka...

I riu nga Gjakova ka nevojë për ndihmën tuaj, duhet ta bëjë transplantimin e dy veshkave

Adnan Syla nga Gjakova është diagnostikuar me sëmundjen e veshkave. Atij i duhet ta bëjë...

Kurti fton shqiptarët në Serbi t’i përgjigjen regjistrimit të popullsisë: Dëshmoni që jeni aty

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, u ka bërë thirrje shqiptarëve që jetojnë në Serbi...

SHIKO MË SHUMË

Morena Taraku duket joshëse në imazhet e reja

Ish-Missi dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku ka marrë sërish vëmendje me një paraqitje tjetër...

“Hala” thyen rekord klikimesh

Janë bërë vetëm 23 orë nga publikimi i këngës “Hala”. Por, Era dhe Don Xhoni...

Beatrix Ramosaj shfaqet atraktive dhe e veshur me shumë stil në paraqitjen e fundit

Këngëtarja shqiptare, Beatrix Ramosaj ka qenë ndër emrat më të komentuar në media rozë...