Bardhi me dedikim për Sarën: Ti je arsyeja pse marr frymë!

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...
Këngëtari i njohur nga Maqedonia, Bardhi, nisi romancë me Sara Gjordenin gjatë qëndrimit në “Big Brother VIP Albania”.

Pas daljes nga shtëpia e famshme, dyshja kanë vijuar njohjen dhe afrimitetin, duke u bërë të pandarë, raporton Indeksonline.

Bardhi doli nga shtëpia për të qëndruar pranë nënës së tij, e cila kishte probleme shëndetësore, sakaq nuk u bë shumë aktiv në rrjete sociale.

Megjithatë, Sara i mbante ndjekësit të përditësuar lidhur me rutinën e çiftit.

Pasi mori kohën që iu desh, Bardhi iu kërkoi falje ndjekësve.

“Bardhi përsëri me ju. Ju kërkoj falje, por pata nevojë për pak kohë pushim. Faleminderit të gjithëve për gjithë përkrahjen dhe pozitivitetin. Ju dua shumë” shkruajti Bardhi në “Instagram Story”.

Pikën këtij rikthimi ia vuri me një dedikim të veçantë për Sarën në fund.

“E ti Sara Gjordeni, ti je arsyeja pse marr fryme!” shkruajri Bardhi./Indeksonline/

 

SHIKO MË SHUMË

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Xhensila ”flakë”, ekspozon format trupore

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, gjithmonë zgjedh të duket e kuruar deri në detaje. Së fundmi ajo...

Bebe Rexha shfaqet shumë tërheqëse, në fotografitë e mrekullueshme në Instagram

Bebe Rexha ka shfaqur gjoksin e saj në një korse të zezë, ndërsa ka...