Barcelona e do Kylian Mbappen

Mbappe është në listën e Barcelonës për t’u transferuar në “Camp Nou”.

Barcelona është duke kërkuar sulmues, për të zëvendësuar Luis Suarezin, i cili mund të jetë duke luajtur sezonin e fundit në “Camp Nou”, sipas “Mundo Deportivo”.

E SPONZORIZUAR

Objektivi i Barçës është sulmuesi i Paris Saint Germain, Kylian Mbappe, dhe i dyti ai i Tottenham, Harry Kane – që të dy gjithashtu monitorohen edhe nga Real Madridi.

Roberto Firmino është një tjetër alternativ, derisa ka zëra edhe për opsione si Lautaro Martinez i Inter dhe Marcus Rashford i Manchester United. /Gazeta Express/