Barca nuk heq dorë nga Suarez

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

barca-nuk-heq-dor-euml-nga-suarez_hdPërkundër skandalit më të ri të Luis Suarez, Barcelona vazhdon të jetë e interesuar për shërbimet e tij.

Daily Mirror raporton se katalunasit janë të gatshëm të japin para dhe lojtarë për të arritur shumën prej 80 milionë funtesh, në mënyrë që uruguaiani të kalojë në Camp Nou.

Si pjesë të marrëveshjes, Blaugranët duan të përfshijnë Pedron dhe Alexis Sanchezin, qoftë duke i shitur apo duke i transferuar në Anfield.

Kafshimi që i bëri 27-vjeçari Giorgio Chiellinit, ka ftohur interesimin e Real Madridit që pritet të transferojë një sulmues tjetër. /Telegrafi/

SHIKO MË SHUMË

FFK largon “Ulpiana 1926” nga garat e Ligës së Parë, reagon Drejtoresha DKRS Anila Reçica

Drejtoresha e Kulures Rinisë dhe Sportit në Komunën e Lipjanit Anila Reçica ka reaguar...

ORENDI hap konkurs pune

A je marakli dhe të pelqen të punoni me dru? Fabrika Orendi , është vendi...

Lewa i refuzon milionat arabe për të qëndruar tek Barça

Robert Lewandowski është bërë objektiv i klubeve arabe. Veterani i sulmit madje e ka marrë...