Banorja e re “mollë sherri”: Përplasen keq Meritoni dhe Ilnisa

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Meritoni dhe Ilnisa patën një debat që nuk përfundoi mirë, shkak i gjithë kësaj u bë banorja e re e shtëpisë, Sara Karaj.

Duket se Ilnisa është bërë xheloze, pasi Meritoni e ftoi atë te shtrati i Ilnisës, e kjo e fundit i kishte thënë atij të shkonë të flenë, pasi ishte vonë.

“Është hera e parë që reagon ashtu, kur jam me dikë. Dhe mos bëj këso gjestesh me dalë keq. Është hera e parë dhe e fundit që kur të jem në tavolinë me dikë të caktuar, vjen dhe sillesh ashtu.

Foto: Big Brother Vip Albania/YouTube

“Është shumë njerëzore, kur dikush të mos ndihet mirë afër dikut, t’i thuash eja shtriju.”

Ndërsa Ilnisa refuzon që kjo të ndodhë, pasi shtrati është i saj, dhe nuk ka të drejtë të shtrihet askush pa lejen e saj.

Merioni shprehet më tutje: “Pse s’e respekton shoqërinë time?”

Ilsina: “Ta respektoj, por jo përmes krevatit tim.” /Telegrafi/

SHIKO MË SHUMË

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Xhensila ”flakë”, ekspozon format trupore

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, gjithmonë zgjedh të duket e kuruar deri në detaje. Së fundmi ajo...

Bebe Rexha shfaqet shumë tërheqëse, në fotografitë e mrekullueshme në Instagram

Bebe Rexha ka shfaqur gjoksin e saj në një korse të zezë, ndërsa ka...