Balotelli është përleshur me Prandellin, De Rossin e Bonuccin

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Mario Balotelli ka pasur një zënkë me bashkëlojtarët e tij gjatë ndeshjes vendimtare të Kampionatit Botëror.

Sulmuesi i Milanit imario-balotellishte zënë fillimisht me trajnerin Cesare Prandelli në pauzë të ndeshjes kundër Uruguait.

Secolo XIX raporton se më pas mbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonucci, kishte kërkuar nga 23-vjeçari që të largohej nga zhveshtorja pasi kishin filluar ofendimet.

Në ndërkohë, ka ndërhyrë mesfushori i Romës, Daniele de Rossi, i cili ka dashur të rrihej me Balotellin, mirëpo Bonucci e ka penguar për të bërë një gjë të tillë.

Italia e humbi ndeshjen nga Uruguai dhe u eliminua nga Kampionati Botëror që në fazën grupore, kurse SuperMario ishte futbollisti më i dobët në fushë, sa bashku me Claudio Marchision, i cili u përjashtua me karton të kuq

SHIKO MË SHUMË

FFK largon “Ulpiana 1926” nga garat e Ligës së Parë, reagon Drejtoresha DKRS Anila Reçica

Drejtoresha e Kulures Rinisë dhe Sportit në Komunën e Lipjanit Anila Reçica ka reaguar...

Lewa i refuzon milionat arabe për të qëndruar tek Barça

Robert Lewandowski është bërë objektiv i klubeve arabe. Veterani i sulmit madje e ka marrë...

Tërhiqet shorti për çerekfinalet e Ligës së Konferencës, Zhegrova me Lille para një sfide të vështirë

Sot në Nyon të Zvicrës është tërhequr shorti për fazën çerekfinale të Ligës së...