Baby G feston ditëlindjen, kjo është mosha e saj

Këngëtarja e njohur, Baby G sot ka një ditë të veçantë.

Në këtë datë ajo feston ditëlindjen dhe me këtë rast nuk kanë munguar as urimet të shumta, shkruan Indeksonline.

E SPONZORIZUAR

Përmes një statusi në ‘Instagram’ këngëtarja e mirënjohur ka bërë që sot po feston ditëlindjen e 23-të.

“Vajza e ditëlindjes merr çfarëdo që dëshiron këtë vit”, ka shkruar Baby G.

Ndryshe, ‘I’ts Me’ mban titullin kënga e saj e fundit, ndërsa ka treguar se po punon rreth projekteve të reja./Indeksonline/