Atletico Madrid mposht Sevillan, kualifikohet në gjysmëfinale të Kupës së Mbretit

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Nuk ka kufizim të orarit të punës, java e ardhshme me temperatura që nuk paraqesin rrezik për kategoritë e cenueshme

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se pas konsultimeve me Institutin Kombëtar të...

Kolona 200 metra e pritje deri në 40 minuta, gjendja nëpër pikëkalimet kufitare

Qendra Qendra Kombëtare për Menaxhim Kufitar ka treguar gjendjen nëpër pikëkalimet kufitare, këtë mëngjes. Në...

Atletico Madrid është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Mbretit.

Ekipi nga Madridi triumfoi minimalisht 1:0 ndaj Sevillas, shkruan Gazeta Express.

Griezmann e humbi një penallti në minutën e 26-të të ndeshjes, ndërsa pjesa e parë u mbyll pa gola të shënuar.

E goli i fitores për Atletico Madridin erdhi në minutën e 79-të ku Memphis Depay realizoi pas asistimit të Angel Correas.

SHIKO MË SHUMË

FFK largon “Ulpiana 1926” nga garat e Ligës së Parë, reagon Drejtoresha DKRS Anila Reçica

Drejtoresha e Kulures Rinisë dhe Sportit në Komunën e Lipjanit Anila Reçica ka reaguar...

Lewa i refuzon milionat arabe për të qëndruar tek Barça

Robert Lewandowski është bërë objektiv i klubeve arabe. Veterani i sulmit madje e ka marrë...

Tërhiqet shorti për çerekfinalet e Ligës së Konferencës, Zhegrova me Lille para një sfide të vështirë

Sot në Nyon të Zvicrës është tërhequr shorti për fazën çerekfinale të Ligës së...