Asfaltohen rrugët e fshatrave Dobrajë e Madhe dhe Qylagë ( FOTO )

PUBLIKUAR

10402966_827880710557076_3702287967433924317_n

Asfaltohen rrugët dhe rrugicat e fshatrave Dobrajë e Madhe dhe Qylagë , dhe më këtë rast kryetari i komunes z.Imri Ahmeti bëri inspektimin e këtyre rrugëve.

“09 Gusht 2014- I pari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti, sot ka inspektuar asfaltimin e rrugëve dhe rrugicave në fshatrat Dobrajë e Madhe dhe Qylagë” thuhet në njoftimin e komunes.

10523976_827880577223756_8484830786265110242_n

10470827_827880623890418_4726346071406203187_n

10402966_827880710557076_3702287967433924317_n

LAJME TË TJERA

Kurti publikon foto nga Berna, tregon frazën interesante që ia ka thënë presidenti zviceran

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, po qëndron për një vizitë zyrtare në Zvicër. Ai...

Shpërthimet në veri, Hovenier: I tronditur, autorët të dalin para drejtësisë

Ambasadori i ShBA-së në Kosovë, Jeffrey Hovenier, ka reaguar pas shpërthimeve në veri të...

Prishtinë: Arrestohet 44-vjeçari për shitblerje të narkotikëve

Policia e Kosovës ka arrestuar sot të dyshuarin 44-vjeçar, i cili merrej me trafikim...

Jasharaj: Jemi kundër testimit me shkrim për mësimdhënësit

Kryetari i Sindikatës së Bashkuar të Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Rrahman Jasharaj ka thënë...

SHIKO MË SHUMË

Zjarri në Lipjan, një zjarrfikës pranon trajtim mjekësor (VIDEO)

Sot rreth orës 19:00, dy objekte dhe dy serra janë përfshirë nga flakët në...

Zjarri në Lipjan, kryetari i komunës tregon për dëmet e shkaktuara

Një zjarr i madh ka përfshirë Kooperativën Bujqësore të shkollës së mesme profesionale “Adem...

QKMF-ja në Lipjan bëhet edhe me dy autokombi për pacientët e hemodializes

Qendra Kryesore e Mjekësisë Familjare në Lipjan, nga sot është pajisur me dy autokombi...