Artaj Nitaj me të tjera poza joshëse nga pushimet në Greqi

PUBLIKUAR

Arta Nitaj prej ditësh ka nisur pushimet verore e shoqëruar nga një prej mikeshave të saj.

Modelja e njohur shqiptare e cila njihet për linjat e mrekullueshme të trupit për të cilat kujdeset me ushtrime intensive në palestër i tregon me krenari ato në secilën paraqitje që bën.

Bukuroshja nga Peja shihet e veshur me një palë bikini njëpjesëshe me ngjyrë të zezë dhe një peshqirë po ashtu të bardhë që ia mbante flokët.

 

Të shumta ishin edhe komente dhe pëlqimet nga ana e admiruesve të saj në Instagram ku vetëm në këtë rrjetet sociale zeshkania numëron mbi 300 mijë ndjekës.

Artën ndërkohë përveç angazhimeve në klipe muzikore si protagoniste ka kohë që nuk e shohim në ekranet televizive.

Së fundmi, Nitaj u shfaq në videoklipin e këngëtareve Dafina Zeqiri dhe Kida “Luje belin”. /Telegrafi/ 

LAJME TË TJERA

Interi konfirmon lëndimin e Mkhitaryan

Interi ka konfirmuar zyrtarisht që Henrik Mkhitaryan është për momentin i lënduar dhe ka...

Norwich arrin fitoren e parë në Championship, barazon Burnley i Muricit

Norwich City ka arritur që ta fitojë ndeshjen e parë në Championship, duke e...

Policia jep detaje për aksidentin që shkaktoi kolona të gjata në rrugën Prishtinë-Podujevë

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për aksident që ndodhi në fshatin Besi në...

Policia do të fillojë të kontrollojë kolonat e dasmave për armë

Për shkak të përdorimit të madh të armëve të zjarrit në ahengje familjare, Policia...

SHIKO MË SHUMË

Lirohet Fero pasi u arrestua për sulm, flet avokati i tij

Reperi Feronit Shabani, i njohur si Fero, është liruar nga paraburgimi, pasi u arrestua...

Arilena shfaqet mahnitëse në pozat me bikini nga plazhet e Kalifornisë

Derisa është duke i shijuar pushimet nga Malibu në Kaliforni, Arilena Ara është aktive...

Beatrix ka një koment për Dj Dagz dhe Einxhel Shkirën

Këngëtarja shqiptare Beatrix Ramosaj e cila është dhe ish-banore e BBV, ka uruar publikisht...