Arta tepër joshëse me fotot e saj të fundit nga plazhi

PUBLIKUAR

Modelja dhe aktorja Arta Elezaj është shfaqur edhe sot me një set tepër të nxehtë të fotografive

Bukuroshja kosovare është parë në një fotoshooting për një sfilatë mode në Tajlandë, konkretisht në vendin ekzotik Phuket.

Kurse sot ajo është shfaqur e veshur zakonshëm me një bluzë të bardh të lidhur në mes e që ekspozon belin e saj.

Ndërkohë, ajo ka të veshur edhe një palë pantallona të shkurtër më shumë ngjyra.

Gjatë kësaj kohe bukuroshja kosovare ka bërë një sërë foto-sesionesh e të cilat ajo i ka postuar ditë pas dite. /GazetaExpress/

LAJME TË TJERA

I gjindet kokainë në veturë, arrestohet një burrë në Prishtinë

Një burrë është arrestuar gjatë pasdites së djeshme në rrugën “Ferid Curri” në Prishtinë. Policia...

I vodhi 400 euro nga çanta një gruaje dhe e shkel me veturë gjatë ikjes

Një grua në fshatin Sllatinë të Fushë Kosovës ka raportuar se nga një burrë...

Therrje me thikë në Shkollën e Mesme Adem Gllavica Lipjan, intervistohen disa persona

Policia Kosovës ka njoftuar se një mashkull  kosovar (i mitur) ka pësuar lëndime trupore...

Napoli ia cakton çmimin Osimhenit

Napoli ka vendosur për çmimin e sulmuesit të tyre, Victor Osimhen. Napolitanët duan 150 milionë...

SHIKO MË SHUMË

Kjo është kënga më e re e Nora Istrefit

Këngëtarja e njohur kosovare Nora Istrefi e ka publikuar video projektin e saj më...

Olta dhe Kiara dalin në nominim përballë njëra-tjetrës

Këngëtarja nga Kosova, Nita Latifi të shtunën e kaluar kishte mundësi të shfrytëzonte ‘kutinë...

Olta dhe Kiara shkojnë “kokë më kokë” në televotim

Spektaklin e kaluar Nita kishte mundësinë të hapte “Kutinë e Pandorës”, që siç dihet...