Arta Nitaj vë në pah linjat tërheqëse të trupit në fustanin e ngushtë

PUBLIKUAR

Modelja shqiptare, Arta Nitaj merr çdo herë vëmendje me paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

Kështu ka ndodhur edhe një postim të radhës që ka bërë në llogarinë e saj në Instagram, teksa vuri në pah fizikun e përsosur.

Bukuroshja nga Peja është mjaft e përkushtuar ndaj përmbajtjes së linjave me ushtrime intensive në palestër, nga ku shpesh herë i mban të informuar admiruesit e saj.

Foto: Arta Nitaj/Instagram

Por, ditëve të fundit, Arta ka nisur pushimet në Itali, ndërsa ka sjellur imazhe të ndryshme nga atje.

Në fotot e reja, zeshkania theksoj format në një fustan të gjatë dhe të ngushtë ngjyrë portokalli me vija të bardha anësore.

Foto: Arta Nitaj/Instagram

Dukjen ajo e përshtati me sandale ‘Louis Vuitton’, ndërsa flokët e gjata i la prapa supeve me dy gërsheta përpara.

LAJME TË TJERA

Rritja alarmante e rasteve me Covid-19, Instituti del me një apel për qytetarët

Pas rritjes alarmante të rasteve me Covid-19 në Kosovë, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike...

MASHTI distancohet nga përzgjedhja e anëtarëve të Këshillit Drejtues të UP-së

Ministrja e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arbërie Nagavci, ka deklaruar se ministria që drejton...

Bashkësia Islame e Kosovës nënshkruan marrëveshje për pranimin e 25 tonë hurmave nga Arabia

Kryetari i Bashkësisë Islame të Kosovës, Naim Tërnava, ka pritur në takim ambasadorin e...

Mbappe bëhet shkak i largimit të Neymarit nga PSG-ja?

Nuk ka paqe në shtëpinë e Paris Saint-Germainit. Pas vazhdimit të kontratës së Kylian Mbappes...

SHIKO MË SHUMË

Trejsi mahnit me format në Nevada të Las Vegasit

Bukuroshja ka postuar një set të ri fotosh nga shkretëtirat e Nevedës dhe është...

Duet divash

Pas një sërë bashkëpunimesh duket se tani ka ardhur radha për një duet tjetër,...

Arbenitën siç nuk e keni parë

Modelja dhe gruaja e reperit Fero, Arbenita Ismajli ka goditur përsëri me setin e...