Arta Nitaj ia dedikon disa fjalë vetes: Faleminderit që je e fortë dhe e guximshme

PUBLIKUAR

Modelja e njohur nga Peja, Arta Nitaj, javë më parë ka qenë duke shijuar pushimet në Spanjë.

Pas Barcelonës, ajo publikoi disa imazhe të reja nga Italia e krejt në fundit duket se ndodhet në Greqi.

Zeshkania ka shpërndarë së fundmi një imazh nga Santorini në Instagram, ku ka marrë vëmendje me paraqitjen provokuese me një prapaskenë të mahnitshme.

Mes tjerash, bukuroshja shqiptare i është drejtuar edhe me disa fjalë vetes pavarësisht komenteve që merr.

“Për mua: Faleminderit që je i fortë dhe i guximshëm”, ka thënë ajo.

Të shumta qenë komentet, me reagimet pozitive të ndjekësve rreth fizikut atraktiv që gëzon.

Postimi po ashtu mblodhi mijëra klikime për vetëm pak minuta.

 

 

LAJME TË TJERA

Interi konfirmon lëndimin e Mkhitaryan

Interi ka konfirmuar zyrtarisht që Henrik Mkhitaryan është për momentin i lënduar dhe ka...

Norwich arrin fitoren e parë në Championship, barazon Burnley i Muricit

Norwich City ka arritur që ta fitojë ndeshjen e parë në Championship, duke e...

Policia jep detaje për aksidentin që shkaktoi kolona të gjata në rrugën Prishtinë-Podujevë

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për aksident që ndodhi në fshatin Besi në...

Policia do të fillojë të kontrollojë kolonat e dasmave për armë

Për shkak të përdorimit të madh të armëve të zjarrit në ahengje familjare, Policia...

SHIKO MË SHUMË

Lirohet Fero pasi u arrestua për sulm, flet avokati i tij

Reperi Feronit Shabani, i njohur si Fero, është liruar nga paraburgimi, pasi u arrestua...

Arilena shfaqet mahnitëse në pozat me bikini nga plazhet e Kalifornisë

Derisa është duke i shijuar pushimet nga Malibu në Kaliforni, Arilena Ara është aktive...

Beatrix ka një koment për Dj Dagz dhe Einxhel Shkirën

Këngëtarja shqiptare Beatrix Ramosaj e cila është dhe ish-banore e BBV, ka uruar publikisht...