Arta Nitaj ekspozon linjat trupore në imazhet e reja atraktive para pasqyrës

PUBLIKUAR

Modelja e njohur, Arta Nitaj tashmë ka nisur një rrugëtim të ri në karrierë duke u bërë pjesë e “Dance With Me”.

Bukuroshja nga Peja mori vëmendje me atësitë në vallëzim në natën e parë të spektaklit teksa dukej në formë të mrekullueshme.

Por, krahas angazhimeve Arta nuk i ka lënë anash as postimet në llogarinë e saj në Instagram ku numëron mbi 300 mijë ndjekës.

Foto: Arta Nitaj/Instagram

Ish-aktorja e “O sa mirë” u shfaq në disa poza në të cilat fokusi kryesor ishte tek linjat e saj joshëse të trupit ndërsa edhe ishte e veshur me shumë stil.

Zeshkania joshëse shihet e veshur e tëra në të zeza një bluzë me dekolte të hapur dhe një model i koordinuar me sytjena përshtatur bashkë me dollakë.

LAJME TË TJERA

Në Komisionin Ekzekutiv për Shëndetësi, eksperti gjerman prezantoi studimin për ShSKUK-në

Në mbledhjen e Komisionit Ekzekutiv për Shëndetësi, kryeministri Albin Kurti, i cili kryeson këtë...

Aksident në Pejë, të përfshira dy vetura dhe një autobus – ka të lënduar

Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku që ka...

I riu nga Gjakova ka nevojë për ndihmën tuaj, duhet ta bëjë transplantimin e dy veshkave

Adnan Syla nga Gjakova është diagnostikuar me sëmundjen e veshkave. Atij i duhet ta bëjë...

Kurti fton shqiptarët në Serbi t’i përgjigjen regjistrimit të popullsisë: Dëshmoni që jeni aty

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, u ka bërë thirrje shqiptarëve që jetojnë në Serbi...

SHIKO MË SHUMË

Morena Taraku duket joshëse në imazhet e reja

Ish-Missi dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku ka marrë sërish vëmendje me një paraqitje tjetër...

“Hala” thyen rekord klikimesh

Janë bërë vetëm 23 orë nga publikimi i këngës “Hala”. Por, Era dhe Don Xhoni...

Beatrix Ramosaj shfaqet atraktive dhe e veshur me shumë stil në paraqitjen e fundit

Këngëtarja shqiptare, Beatrix Ramosaj ka qenë ndër emrat më të komentuar në media rozë...