Arta Nitaj e zjarrtë, “çmend” fansat me trupin si çokollatë

PUBLIKUAR

Aktorja e modelja e njohur kosovare, Arta Nitaj, po vazhdon të merr vëmendje me pozat atraktive në rrjetet sociale.

Së fundmi mahniti me paraqitjen e saj fantastike, shkruan Indeksonline.

E veshur me një fustan të ngjitur për trupi, zeshkania vuri në pah asetet bombastike trupore.

E lumtur eshte shume e bukur 🕊”, shkroi ajo në mbishkrimin e imazhit në të cilin mori mijëra pëlqime menjëherë pas publikimit./Indeksonline/

LAJME TË TJERA

Gjendet i vdekur një 42-vjeçar në Istog

Një 42-vjeçar është gjetur pa shenja jete në fshatin Dobrushë të Istogut. Lajmin për...

Rritja alarmante e rasteve me Covid-19, Instituti del me një apel për qytetarët

Pas rritjes alarmante të rasteve me Covid-19 në Kosovë, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike...

MASHTI distancohet nga përzgjedhja e anëtarëve të Këshillit Drejtues të UP-së

Ministrja e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arbërie Nagavci, ka deklaruar se ministria që drejton...

Bashkësia Islame e Kosovës nënshkruan marrëveshje për pranimin e 25 tonë hurmave nga Arabia

Kryetari i Bashkësisë Islame të Kosovës, Naim Tërnava, ka pritur në takim ambasadorin e...

SHIKO MË SHUMË

Trejsi mahnit me format në Nevada të Las Vegasit

Bukuroshja ka postuar një set të ri fotosh nga shkretëtirat e Nevedës dhe është...

Duet divash

Pas një sërë bashkëpunimesh duket se tani ka ardhur radha për një duet tjetër,...

Arbenitën siç nuk e keni parë

Modelja dhe gruaja e reperit Fero, Arbenita Ismajli ka goditur përsëri me setin e...