Arta Elezaj niset për në pushime – pozon nga makina

PUBLIKUAR

Aktorja dhe modelja Arta Elezaj është shfaqur në makinë duke bërë poza të nxehta por që nuk ka treguar se në cilin vend është në pushime

Bukuroshja kosovare vazhdimisht udhëton nëpër vende të ndryshme luksoze si dhe vishet me veshje të firmave të shtrenjta.

E tillë është parë ajo edhe sonte ku bën poza në makinë teksa ka të veshur një fustan ngjyrë të bardhë të mbyllur, syze dhe një zinxhir me emeralde të gjelbra.

Arta nuk ka treguar se cili është distinacioni i saj i radhës. /GazetaExpress/

LAJME TË TJERA

Afërdita Dreshaj shfaq linjat trupore nga fitnesi

Modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj ka disa kohë që nuk është aktive me ndonjë...

Inspektorëve serbë iu ndalen 40 për qind e pagave

Komisioni disiplinor ka marrë masa ndaj inspektorëve të cilët nuk kishin kryer përgjegjësitë e...

Specialja me hetime sekrete për rrjedhjen e dokumenteve të tyre

Dhomat e Specializuara i kanë shpallur fajtor ish-udhëheqësit e OVL e UÇK-së, Hysni Gucatin...

Gjuriq i lajmërohet Kurtit pasi e quajti Vuçiqin autokrat

Ambasadori i Serbisë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Marko Gjuriq ka reaguar pasi...

SHIKO MË SHUMË

Afërdita Dreshaj shfaq linjat trupore nga fitnesi

Modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj ka disa kohë që nuk është aktive me ndonjë...

Era Istrefi gati projektin e ri muzikor, ka një pyetje për fansat e saj

Era Istrefi tashmë është rikthyer në tregun muzikor. “Bebe” titullohet projekti i saj i fundit...

Me lot në sy dhe në gjendje jo të mirë, çfarë i ka ndodhur Loredanës

Loredana është njëra nga artistet më të suksesshme të momentit. Ajo gjithashtu është shumë...