Arsenali kthehet kah Alexis

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

arsenali-kthehet-kah-alexis_hdArsenali dhe Manchester Unitedi janë në garë të drejtpërdrejtë për shërbimet e sulmuesit të Barcelonës, Alexis Sanchez.

Duket se kanë dështuar tentativat e Arsene Wenger për transferimin e Mario Balotellit nga Milani, ashtu që ka bartur interesimin diku tjetër.

Sanchez do të largohet nga Camp Nou këtë verë dhe deri më tani është lidhur me klube të shumta.

Sipas Daily Mail, nga klubet angleze, Topçinjtë dhe Djajtë e Kuq janë në garë për shërbimet e tij.

Juventusi ka qenë klubi që ka qenë më afër nënshkrimit të tij. Por, pritet të shihet se çfarë do të ndodhë pas Kampionatit Botëror.

SHIKO MË SHUMË

FFK largon “Ulpiana 1926” nga garat e Ligës së Parë, reagon Drejtoresha DKRS Anila Reçica

Drejtoresha e Kulures Rinisë dhe Sportit në Komunën e Lipjanit Anila Reçica ka reaguar...

Lewa i refuzon milionat arabe për të qëndruar tek Barça

Robert Lewandowski është bërë objektiv i klubeve arabe. Veterani i sulmit madje e ka marrë...

Tërhiqet shorti për çerekfinalet e Ligës së Konferencës, Zhegrova me Lille para një sfide të vështirë

Sot në Nyon të Zvicrës është tërhequr shorti për fazën çerekfinale të Ligës së...