Arrihet marrëveshja, Fernando Santos do të jetë trajneri i ri i Polonisë

PUBLIKUAR

Fernando Santos do të jetë trajneri i ri i Kombëtare së Polonisë.

Gazetari i njohur, Fabrizio Romano, ka raportuar se tashmë mes palëve një marrëveshje është arritur plotësisht, transmeton Gazeta Express.

Kontrata thuhet se do të nënshkruhet zyrtarisht në 24 orët e ardhshme.

Santos me Federatën e Polonisë është pajtuar për një kontratë të vlefshme deri në qershor të vitit 2026.Njoftimi zyrtar pritet që të bëhet gjatë ditës së nesërme (të martën).

LAJME TË TJERA

“Isha para spitalit duke prit”, deputeti Rashit Qalaj në një rrëfim të rrallë për jetën private

Deputeti, Rashit Qalaj, ka rrëfyer dy momentet më të lumtura dhe ato më tē...

Melisa Lleshi: Dua ta adoptojë një fëmijë, ndoshta vitin tjetër

Melisa Lleshi është banorja më e re e Big Brother VIP Kosova. Reklama Ajo i është...

E konfirmuar: Ndërron jetë i dyshuari për plagosjen e dy grave në Fushë Kosovë

Ka ndërruar jetë Sabit Islami, i dyshuari për plagosjen e dy grave sot në...

Uzuni fantastik, shënon dy gola për Granadan

Granada ka shënuar fitore ndaj Andorras në kuadër të La Liga 2. Futbollisti shqitar, Myrto...

SHIKO MË SHUMË

Uzuni fantastik, shënon dy gola për Granadan

Granada ka shënuar fitore ndaj Andorras në kuadër të La Liga 2. Futbollisti shqitar, Myrto...

Man City vazhdon tutje në Kupën FA, eliminon Arsenalin

Manchester City ka siguruar kualifikimin për në 1/8 e finales në Kupën FA. Skuadra e...

Telashe për PSG-në, një klub anglez raportohet se i ka bërë ofertë më të mirë Skriniarit

Një klub nga Anglia raportohet se ka shprehur interesim për Milan Skriniarin, i cili...