Arrestohet një person në Lipjan

 Arrestohet një person në Lipjan

Sipas raportit nga Policia Kosovës bëhet e ditur se në Lipjan është shoqëruar në stacionin policor i dyshuari mashkull kosovar, pasi që tek i njëjti është gjetur dhe është konfiskuar një revole.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

/LipjaniNews/

LipjaniNews.com