Arrestohet një person në Lipjan

Policia Kosovëa ka bërë të ditur se në Lipjan është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që gjatë kontrollit, tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar një sasi e substancës që dyshohet të jetë narkotike.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt.

/LipjaniNews/