Arrestohet 55 vjeçari në Lipjan, dyshohet se ngacmoi seksualisht dy të mitura

PUBLIKUAR

Policia ka arrestuar sot 55-vjeçarin me inicialet A.SH. pas i njëjti dyshohet se ka ngacmuar seksualish dy të mitura.

Siç njofton Policia rasti ka ndodhur në një autobus që udhëtonte nga Prishtina

“Sot rreth orës 21:00, hetuesit policor të stacionit në Lipjan, kanë arrestuar një person të dyshuar për ngacmim seksual. Rasti është raportuar rreth orës 16:00, ku i dyshuari A. Sh. mashkull 55 vjeç, dyshohet se në një autobus që po udhëtonte nga Prishtina, kishte ngacmuar dy të mitura”, njofton Policia.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

LAJME TË TJERA

Arrestohen katër persona për dhunë në familje në Ferizaj, Kaçanik, Shtime dhe Shtërpcë

Me datën 08.12.2022, në katër  raste të ndara janë arrestuar katër persona për dhunë...

AGK dënon sulmin ndaj dy gazetarëve në Veri, kërkon siguri

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës (AGK), ka dënuar sulmin ndaj gazetarëve të Kallxo.com, në...

Messi nuk është duke e marrë në konsiderim kthimin në Barcelonë

Muajve të fundit ka pasur shumë thashetheme që argjentinasi dëshiron të kthehet në Kataloni,...

Gjashtë arsye se përse njerëzit inteligjentë nuk mund të jenë të lumtur

Personat me një nivel të lartë të inteligjencës mund të jenë më të suksesshëm...

SHIKO MË SHUMË

Kryetari Imri Ahmeti po qëndron në Izrael, bashkë me disa Kryetar Komunash

Me ftesë të Asociacionit të Autoriteteve Lokale në Izrael, bashkë me disa kryetarë të...

Sekuestrohet një armë në Torinë të Lipjanit

Policia e Rajonit të Prishtinës, respektivisht hetuesit e stacionit policor të Lipjanit, sot në...

Sekuestrohet drogë në Lipjan, arrestohen tre persona të dyshuar

Policia e rajonit të Prishtinës në kuadër të punës së saj për parandalimin e...