Arjola Demiri reagon ndaj akuzave për përdorim të Photoshopit: Na keni lodhur me këtë gjyqin e komenteve

PUBLIKUAR

Aktorja e njohur shqiptare, Arjola Demiri krahas një karrierë të suksesshme një fokus të madhe ajo e ka edhe ndaj rrjeteve sociale.

Arjola shpesh herë sjell imazhe që marrin vëmendje e komentohet dhe krahas atyre pozitive, ka edhe nga ata që e akuzojnë për përdorim të filtrave dhe ‘photoshop’-it dhe kjo ka bërë që aktorja të vije me një reagim.

Foto: Arjola Demiri/Instagram

ADVERTISING

LAJME TË TJERA

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

Në Kosovë në pesë ditët e ardhshme pritet të mbajë mot i ngjashëm me...

Zjarr në një objekt në Lipjan

Policia Kosovës ka njoftuar se është raportuar për zjarrvënie në objekt, i cili është...

Messi theu rekordin e Ronaldos, bëhet futbollisti me më së shumti gola në top-ligat evropiane

Lionel Messi ka thyer një tjetër rekord të vendosur nga rivali i tij, Cristiano...

Joseph: Kriza në veri e Ballkan përfundon kur katër shtetet e NATO-s e njohin Kosovën

Njohësi i Ballkanit, Edward P. Joseph, ka thënë se gjithë rrëmuja e Ballkanit dhe...

SHIKO MË SHUMË

Bebe Rexha shndrit me dukjen elegante në fustanin me dekolte të hapur

Ylli i muzikës, Bebe Rexha me krenari i shfaqi linjat e saj me një...

Tayna thekson linjat joshëse të trupit në një paraqitje të radhës

Reperja e njohur shqiptare, Tayna mbetet në qendër të vëmendjes me projekte të reja...

Semi Jaupaj lanson këngën e re “Autostradë”

Këngëtarja së fundmi ka lansuar këngën  më të re që mban titullin “Autostradë”, që...