Arilena shfaqet mahnitëse në pozat me bikini nga plazhet e Kalifornisë

PUBLIKUAR

Derisa është duke i shijuar pushimet nga Malibu në Kaliforni, Arilena Ara është aktive në rrjetet sociale.

Këngëtarja shpërndan imazhe për t’i mbajtur të informuar fansat e saj për argëtimet që po i shijon.

Dhe në këtë seri postimesh, nuk mungojnë fotografitë në të cilat ajo ka pozuar me bikini.

(Foto: Instagram/arilenaaraa)

Imazhet e shpërndara të hënën në Instagram, e shfaqin Arilenën me rroba larjeje me ngjyrë të verdhë, me të cilat duket për mrekulli.

(Foto: Instagram/arilenaaraa)

Në profilin e saj në këtë rrjet social, ku ndiqet nga më shumë se 1.2 milion fansa, këngëtarja ka publikuar edhe javë më parë fotografi me bikini. /Telegrafi/

 

LAJME TË TJERA

Në Komisionin Ekzekutiv për Shëndetësi, eksperti gjerman prezantoi studimin për ShSKUK-në

Në mbledhjen e Komisionit Ekzekutiv për Shëndetësi, kryeministri Albin Kurti, i cili kryeson këtë...

Aksident në Pejë, të përfshira dy vetura dhe një autobus – ka të lënduar

Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku që ka...

I riu nga Gjakova ka nevojë për ndihmën tuaj, duhet ta bëjë transplantimin e dy veshkave

Adnan Syla nga Gjakova është diagnostikuar me sëmundjen e veshkave. Atij i duhet ta bëjë...

Kurti fton shqiptarët në Serbi t’i përgjigjen regjistrimit të popullsisë: Dëshmoni që jeni aty

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, u ka bërë thirrje shqiptarëve që jetojnë në Serbi...

SHIKO MË SHUMË

Morena Taraku duket joshëse në imazhet e reja

Ish-Missi dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku ka marrë sërish vëmendje me një paraqitje tjetër...

“Hala” thyen rekord klikimesh

Janë bërë vetëm 23 orë nga publikimi i këngës “Hala”. Por, Era dhe Don Xhoni...

Beatrix Ramosaj shfaqet atraktive dhe e veshur me shumë stil në paraqitjen e fundit

Këngëtarja shqiptare, Beatrix Ramosaj ka qenë ndër emrat më të komentuar në media rozë...