Arbenita sqaron postimet për ‘ndarjen’ me Feron: E hëngrët keq

Fero dhe Arbenita provokuan të gjithë me gjestet që ata i bënë për ndarjen e tyre, “ e hëngrët keq” u shpreh ajo.

Çifti simpatik duket se ia arritën qëllimit duke i bërë edhe mediat të mbushen me lajmet rreth ndarjes së tyre, shkruan Gazeta Express.

Edhe pse ishte dyshuese ndarja, duke mos i fshirë të gjitha fotot në rrjetet e tyre, ata e morën vëmendjen që dëshiruan.

Arbenita ka bërë një postim në Instastory ku ka thënë se “ Urrejta është e vërtet!! Njerëzit të urrejnë kur ti je mirë dhe ke një lidhje të mrekullueshme. Ps e hëngrët keq”, e të njëjtën e postoi edhe reperi nga Gjilani.

Duket se edhe kjo dyshe dëshiron të ketë më shumë vëmendjen e njerëzve dhe mediave. / Gazeta Express/