Anna Kabashi paralajmëron projekt të ri

Ajo është mjaftë aktive me koncerte dhe projekte muzikore.

E, Anna Kabashi po vjen edhe me diçka të re.

 

E SPONZORIZUAR

Artistja nga Peja, këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram, derisa duket mjaftë aktraktive.

“Kënga e re është rrugës”, ka shkruar ajo./Indeksonline