Ana Kabashi merr vëmendje me poza të reja atraktive nga pushimet

PUBLIKUAR

Një pjesë e vajzave të showbizzit shqiptar kanë nisur tashmë sezonin e pushimeve verore.

Në mesin e tyre është edhe këngëtarja e njohur, Ana Kabashi e cila ka vazhduar të sjell poza atraktive nga atje.

Duke theksuar linjat joshëse të trupit e veshur vetëm në bikini, Ana dukej më në formë se kurrë më parë, ndërsa shijonte rrezet e diellit me një gotë në dorë.

Foto: Ana Kabashi/Instagram

Artistja nga Peja në mbishkrimin e imazhit ka falënderuar fansat për përkrahjen e projektit të saj të fundit “Për dashni”.

“Faleminderit për 100 mijë “Për dashni” secili nga ju ka rëndësi, shumë dashuri për juve, le të shkojmë për më shumë”, ka shkruar Ana në mbishkrimin e imazheve.

Foto: Ana Kabashi/Instagram

Sipër fotografive, Ana pranoi pëlqime dhe komente të shumta nga ana e fansave të saj.

Ndërkohë, këngëtarja krahas projekteve të reja gjithashtu mbetet e angazhuar edhe me mbrëmje muzikore dhe koncertet. /Telegrafi/

Foto: Ana Kabashi/Instagram

LAJME TË TJERA

Dafina “mendon shumë”

Këngëtarja Dafina Zeqiri është shfaqur sonte në  Instagram me disa fotografi, por ajo që...

Afërdita Dreshaj shfaq linjat trupore nga fitnesi

Modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj ka disa kohë që nuk është aktive me ndonjë...

Inspektorëve serbë iu ndalen 40 për qind e pagave

Komisioni disiplinor ka marrë masa ndaj inspektorëve të cilët nuk kishin kryer përgjegjësitë e...

Specialja me hetime sekrete për rrjedhjen e dokumenteve të tyre

Dhomat e Specializuara i kanë shpallur fajtor ish-udhëheqësit e OVL e UÇK-së, Hysni Gucatin...

SHIKO MË SHUMË

Dafina “mendon shumë”

Këngëtarja Dafina Zeqiri është shfaqur sonte në  Instagram me disa fotografi, por ajo që...

Afërdita Dreshaj shfaq linjat trupore nga fitnesi

Modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj ka disa kohë që nuk është aktive me ndonjë...

Era Istrefi gati projektin e ri muzikor, ka një pyetje për fansat e saj

Era Istrefi tashmë është rikthyer në tregun muzikor. “Bebe” titullohet projekti i saj i fundit...