Amos ia përplasi derën në fytyrë, reagon ashpër Nita

PUBLIKUAR

Një debat i ri ka nisur me dy banorëve të Big Brother VIP Albania, Amos Zaharia dhe Nita Latifi.

Ditën e djeshme (e hënë) banorët u sfiduan me lojën e re “Sfida e mos-reagimit” dhe teksa Amosit ia sollën macen e tij, aktori u përlot.

Pasi tij shkuan Olta, Dea Mishel dhe Nita, ndërsa kërkoi që të largohen, Amosi përplasi derën e dhomës.

 

Kjo ka bërë që Nita e cila po largohej e fundit të reagonte ashpër ndaj aktorit madje edhe nisi një debat me të.

“Më përplase derën, pluhuri i derës më ra në fytyrë, nuk kishte nevojë të bënte atë, kujdes herëve të tjera, ishe duke më goditur me derë, isha shumë afër”, i reagoi Nita.

LAJME TË TJERA

I gjindet kokainë në veturë, arrestohet një burrë në Prishtinë

Një burrë është arrestuar gjatë pasdites së djeshme në rrugën “Ferid Curri” në Prishtinë. Policia...

I vodhi 400 euro nga çanta një gruaje dhe e shkel me veturë gjatë ikjes

Një grua në fshatin Sllatinë të Fushë Kosovës ka raportuar se nga një burrë...

Therrje me thikë në Shkollën e Mesme Adem Gllavica Lipjan, intervistohen disa persona

Policia Kosovës ka njoftuar se një mashkull  kosovar (i mitur) ka pësuar lëndime trupore...

Napoli ia cakton çmimin Osimhenit

Napoli ka vendosur për çmimin e sulmuesit të tyre, Victor Osimhen. Napolitanët duan 150 milionë...

SHIKO MË SHUMË

Kjo është kënga më e re e Nora Istrefit

Këngëtarja e njohur kosovare Nora Istrefi e ka publikuar video projektin e saj më...

Olta dhe Kiara dalin në nominim përballë njëra-tjetrës

Këngëtarja nga Kosova, Nita Latifi të shtunën e kaluar kishte mundësi të shfrytëzonte ‘kutinë...

Olta dhe Kiara shkojnë “kokë më kokë” në televotim

Spektaklin e kaluar Nita kishte mundësinë të hapte “Kutinë e Pandorës”, që siç dihet...