Alexandra Cane, ua mbyll gojën të gjithëve për peshën e saj

Bukuroshja brune është bërë shumë e famshme që nga koha kur morri pjesë në një reality show të quajtur Love Island apo Ishulli i dashurisë. Dhe ajo është e dashur për fansat e saj që nga ajo kohë.

Alexandra që nga koha kur u fut në show ka qenë figura më seksi në Britani, dhe si duket kjo do të vazhdojë për një kohë.

Duke pozuar me një bikini shumë të vogël, ajo i dëfreu fansat e saj në rrjete sociale.

Bikini menzi mbulonin gjinjtë e saj. Asetet e saja ishin të ekspozuara duke lënë fansat pafjalë. Ajo ndezi temperaturat dhe morri vëmendjen e të gjithëve. Kjo pas kritikave që erdhën për peshën e saj. Brenda ca minutave 40 mijë fansa pëlqyen një foto të saj në Instagram./GazetaExpress/