Alberie Hadërgjonaj mbulohet me dollarë (Foto)

PUBLIKUAR

mbule

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Të këndosh jashtë shtetit është mjaft fitimprurëse për shumë artistë. Emigrantët që ndodhen në vende të ndryshme të botës nuk i kursejnë lekët kur bëhet fjalë për artistët shqiptarë.

Pas legjendave të shumta të thëna nga artistë të cilët mburren me shumat që fitojnë në një natë, na vjen kjo foto e bërë në një nga koncertet e Albërie Hadërgjonaj. Bashkë me foton në Facebook, Hadërgjonaj ka shkruar “Adriatik Kartalozi, Remi Jakupi, Valbon Ebibi you guys rock! Thank you”.

Foto është bërë në një skenë ku shihen qartë dollarë të hedhur përtokë si në shumicën e dasmave shqiptare. Nëse artistët e huaj përdorin imazhe dollarësh në klipet e tyre, këngëtarët tanë i shkelin ato live me këmbë.

LAJME TË TJERA

Tri skuadra e kërkojnë De Vrij

Mbrojtësi i Interit, Stefan de Vrij, është duke e marrë në konsideratë një kontratë...

Një burrë ankohet se dikush i mori 5 vetura në autosallonin e tij dhe nuk i pagoi

Një burrë është ankuar se dikush i ka marrë 5 vetura në autosallonin e...

Arrestohen katër persona për dhunë në familje në Ferizaj, Kaçanik, Shtime dhe Shtërpcë

Me datën 08.12.2022, në katër  raste të ndara janë arrestuar katër persona për dhunë...

AGK dënon sulmin ndaj dy gazetarëve në Veri, kërkon siguri

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës (AGK), ka dënuar sulmin ndaj gazetarëve të Kallxo.com, në...

SHIKO MË SHUMË

Fotosesioni i ri i Dafina Zeqirit, tërheq vëmendje në pozën me DJ Geek

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, vazhdon të jetë një personazh shumë i pëlqyer...

Tayna mahnit me interpretimin në një ‘freestyle’ të ri

Rap-artistja shqiptare, Doruntina Shala – Tayna, këtë vit ka qenë tejet aktive me këngë...

Modelja seksi ‘çmend’ me linjat trupore

Modelja e famshme Demi Rose është shfaqur e “nxehtë” në paraqitjen e fundit. Ajo...