Aksident në magjistralen Ferizaj-Prishtinë, në afërsi të fshatit (Banullë)

PUBLIKUAR

 

Untitledasdf

(E plotësuar) Sipas informatave nga vendi i ngjarjes që mori FerizajPress nga antarët e familjes së vozitësit të traktorit të aksidentuarit momentalisht gjenden në emergjencen e Lipjanit dhe janë jashtë rrezikut.

Aksident në magjistralen Ferizaj-Prishtine në afërsi të fshatit Banull pran pompes Al-Trade ne mes te nje veture dhe nje traktori.Aksidenti ndodhi kur një traktor tenton të kyqet në rrugë dhe vetura e godet traktorin për më shumë shihni fotot më posht nga vendi i ngjarjes.Të lënduar jan dy persona ndërsa nuk ka të vdekur.

LAJME TË TJERA

Për personat me zemër të sëmurë a është më i shëndetshëm gjalpi apo vaji?

Tri lloje yndyrash janë bindshëm më të këqija se këto dy të parat Disa studime...

Kejvina Kthella duket në formë në imazhet me bikini nga pushimet në Zanzibar

Pushimet për modelen e njohur nga Shqipëria, Kejvina Kthella, duket se nuk kanë mbaruar...

Opsionet e Barcelonës për zëvendësimin e Busquetsit

Sergio Busquetes pritet që të largohet nga Barcelona në afatin kalimtar të verës. Mesfushori spanjoll,...

Aksident trafiku në magjistralen Gjilan-Prishtinë, dalin pamjet

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Gjilan-Prishtinë, përkatësisht në fshatin Bresalc. Lajmin për...

SHIKO MË SHUMË

Kanoset një person në Kraishtë

Nga raporti Policisë bëhet e ditur se ankuesi mashkull kosovar ka deklaruar se është kanosur...

Arrestohen dy persona për 400 kilogramë kokainë të kapur në Lipjan

Dy persona janë arrestuar sot pas hetimeve të kryera lidhur me rastin që ka...

QKMF-ja në Lipjan pranon donacion 10 aparate për oksigjen

Kryetari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti i shoqëruar me bashkëpunëtorët e tijë, sot...