Ahmeti, Iftar me udhëheqsinë e Bashksisë Islame në Lipjan

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Burri raporton zhdukjen e një gruaje në Shtime

Një grua është raportuar e zhdukur në Shtime. Rastin në polici e ka lajmëruar një...

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...
10530954_10203694302813395_774050927337707606_n
Imri Ahmeti Iftar me  udhëheqsinë e Bashksisë Islame në Lipjan.

Në një postim në rrjetin Social Facebook, kryetari i Komunës Imri Ahmeti, ka postuar një fotografi ku shihet duke ngrën Iftar me udhëheqsinë e Bashksisë Islame në Lipjan.

SHIKO MË SHUMË

Nderohen dëshmorët dhe martirët në fshatin Sllovi

  Kryetari i Komunës së Lipjanit, z. Imri Ahmeti së bashku me bashkëpunëtorë gjatë ditës...

Kanosje në Lipjan, arrestohet një person

Policia Kosovës ka njoftuar se ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se është kanosur nga...

FFK largon “Ulpiana 1926” nga garat e Ligës së Parë, reagon Drejtoresha DKRS Anila Reçica

Drejtoresha e Kulures Rinisë dhe Sportit në Komunën e Lipjanit Anila Reçica ka reaguar...