Afrona shkëlqen, me dukjen vëmendjen rrëmben

 Afrona shkëlqen, me dukjen vëmendjen rrëmben
Pak javë më parë kurorëzoj dashurin e saj me martesë me këngëtarin e njohur, Blero.

Afrona Dika e cila njihet për bukurinë e saj natyrale, ka treguar edhe një herë këtë përmes disa imazheve që ka hedhur së fundi në Instagram.

Modelja e njohur u paraqit më e grimuar se zakonisht dhe duke tërë shkëlqim teksa po bëhej gati për fotosesionin e radhës.

Biondina simpatike e cila njihet dhe si blogere është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale dhe vazhdimisht sjell trendet e reja të veshjeve dhe dukjeve që janë më ‘in’ në botë.

Ndryshe, Afrona dhe Blero organizuan dasmën në bregdetin shqiptarë me shumë të ftuar./Indeksonline/

TË TJERA...