Afërdita Dreshaj shfaq linjat trupore nga fitnesi

PUBLIKUAR

Modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj ka disa kohë që nuk është aktive me ndonjë projekt muzikor.

Afërdita është përqendruar në jetën private ku prej vitesh po jeton larg trojeve shqiptare, pasi është shpërngulur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, shkruan lajmi.net

Mirëpo këngëtarja vazhdon t’iu qëndrojë pranë fansave me postime në rrjete sociale.

Së fundmi Afërdita ka ndarë një InstaStory ku nga fitnesi i ka shfaqur format e saja trupore.

Ndryshe kujtojmë që modelja para disa para disa kohësh u bë nënë e një djali të cilin e quajti Blue Sky.  /Lajmi.net/

LAJME TË TJERA

Rritja alarmante e rasteve me Covid-19, Instituti del me një apel për qytetarët

Pas rritjes alarmante të rasteve me Covid-19 në Kosovë, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike...

MASHTI distancohet nga përzgjedhja e anëtarëve të Këshillit Drejtues të UP-së

Ministrja e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arbërie Nagavci, ka deklaruar se ministria që drejton...

Bashkësia Islame e Kosovës nënshkruan marrëveshje për pranimin e 25 tonë hurmave nga Arabia

Kryetari i Bashkësisë Islame të Kosovës, Naim Tërnava, ka pritur në takim ambasadorin e...

Mbappe bëhet shkak i largimit të Neymarit nga PSG-ja?

Nuk ka paqe në shtëpinë e Paris Saint-Germainit. Pas vazhdimit të kontratës së Kylian Mbappes...

SHIKO MË SHUMË

Trejsi mahnit me format në Nevada të Las Vegasit

Bukuroshja ka postuar një set të ri fotosh nga shkretëtirat e Nevedës dhe është...

Duet divash

Pas një sërë bashkëpunimesh duket se tani ka ardhur radha për një duet tjetër,...

Arbenitën siç nuk e keni parë

Modelja dhe gruaja e reperit Fero, Arbenita Ismajli ka goditur përsëri me setin e...