Adelina Berisha pak më ndryshe, paralajmëron diçka të re

 Adelina Berisha pak më ndryshe, paralajmëron diçka të re
Këngëtarja Adelina Berisha ka kohë që qëndron në skenën muzikore shqiptare, duke sjellë muzikë të mirë për publikun, shkruan Indeksonline.

Ajo përpos muzikës që sjellë përflitet shumë edhe për pamjen dhe paraqitjet e saj të ‘zjarrta’ në publik.

Adelina njihet mjaft e guximshme kur bëhet fjalë për ekspozimin e formave trupore.

Së fundmi ajo përmes një paraqitje në llogarinë e saj në Instagram, është shfaqur me një stil të ri të flokëve.

“Shishkat Yes or No?” : ka pyetur ajo fansat se a po ju pëlqen ky stil i ri i flokëve, derisa ka paralajmëruar se së shpejti do të sjellë diçka të re për publikun. /Indeksonline/

TË TJERA...