“A e ke tradhtuar Mozzikun dhe a e lejon të takojë vajzën”, Loredana Zefi u përgjigjet ndjekësve

PUBLIKUAR

Mozzik ka publikuar së fundmi projektin e ri muzikor të titulluar “Të dua”, të cilin ia dedikoi vajzës së tij, Hanës.

Menjëherë pas kësaj, ish-partnerja e Mozzik, reperja Loredana Zefi, ka bërë një pyetësor në rrjete sociale.

Ajo i është përgjigjur disa pyetjeve të ndjekësve, gjersa ka qenë i përfshirë edhe ish-bashkëshorti Mozzik.

Kjo meqë sipas tekstit të reperit dukej sikur kishte pengesa për të parë të bijën e po ashtu edhe për një tradhti nga ana e 27-vjeçares.

Këtyre aludimeve iu është përgjigjur vetë artistja, një prej të cilëve e ka pyetur nëse e lejon Mozzikun të takojë vajzën.

“Ai mund ta takojë dhe ta marrë Hanën sa herë ka dëshirë! S’ka qenë kurrë ndryshe. Duhet ta pyesësh si është puna”, u shpreh këngëtarja.

Foto: Screenshot/Instagram

“A e ke tradhtuar ndonjëherë ish-in?”, i ka shkruar një tjetër. “Jo”, është përgjigjur ajo.

Ata u ndanë përfundimisht gjatë vitit të kaluar, pasi ia kishin dhënë njëri-tjetrit një shans të dytë. /Telegrafi/

LAJME TË TJERA

Një burrë ankohet se dikush i mori 5 vetura në autosallonin e tij dhe nuk i pagoi

Një burrë është ankuar se dikush i ka marrë 5 vetura në autosallonin e...

Arrestohen katër persona për dhunë në familje në Ferizaj, Kaçanik, Shtime dhe Shtërpcë

Me datën 08.12.2022, në katër  raste të ndara janë arrestuar katër persona për dhunë...

AGK dënon sulmin ndaj dy gazetarëve në Veri, kërkon siguri

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës (AGK), ka dënuar sulmin ndaj gazetarëve të Kallxo.com, në...

Messi nuk është duke e marrë në konsiderim kthimin në Barcelonë

Muajve të fundit ka pasur shumë thashetheme që argjentinasi dëshiron të kthehet në Kataloni,...

SHIKO MË SHUMË

Fotosesioni i ri i Dafina Zeqirit, tërheq vëmendje në pozën me DJ Geek

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, vazhdon të jetë një personazh shumë i pëlqyer...

Tayna mahnit me interpretimin në një ‘freestyle’ të ri

Rap-artistja shqiptare, Doruntina Shala – Tayna, këtë vit ka qenë tejet aktive me këngë...

Modelja seksi ‘çmend’ me linjat trupore

Modelja e famshme Demi Rose është shfaqur e “nxehtë” në paraqitjen e fundit. Ajo...