A do largohen Romeo dhe Heidi nga shtëpia?

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Nuk ka kufizim të orarit të punës, java e ardhshme me temperatura që nuk paraqesin rrezik për kategoritë e cenueshme

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se pas konsultimeve me Institutin Kombëtar të...

Kolona 200 metra e pritje deri në 40 minuta, gjendja nëpër pikëkalimet kufitare

Qendra Qendra Kombëtare për Menaxhim Kufitar ka treguar gjendjen nëpër pikëkalimet kufitare, këtë mëngjes. Në...

Në Prime-n e djeshëm të Big Brother Albania, nuk mungoi tema e ndarjes së Heidit me Romeon.

Gjatë spektaklit, ky i fundit i tha Heidit me shaka ‘A ikim zemra?’ ndërsa Heidi iu përgjigj ‘Ikim…jo bëj shaka’. Ndërkohë që pas spektaklit Romeo ia ka propozuar prapë si ide Heidi ku të dy u nisën për të dalë në oborr.

Teksa Romeo tenton të hapë derën e kuqe, ai shikon se dera është e mbyllur dhe dyshja rikthehen brenda tek banorët e tjerë, ndërkohë që Heidi dëgjohet në sfod që i thotë Romeos me të vogël: “E di që është e kyçur se e kam provuar më përpara.

Pas kësaj, ish-cifti kanë ngritur dyshime nëse me të vërtetë dëshirojnë të dalin nga shtëpia.

 

 

 

SHIKO MË SHUMË

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Xhensila ”flakë”, ekspozon format trupore

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, gjithmonë zgjedh të duket e kuruar deri në detaje. Së fundmi ajo...

Bebe Rexha shfaqet shumë tërheqëse, në fotografitë e mrekullueshme në Instagram

Bebe Rexha ka shfaqur gjoksin e saj në një korse të zezë, ndërsa ka...