“Po të duash ta lësh, nuk i dërgon varëse, ai dridhej kur e pa”, Beniada dhe Eixhel flasin për Donaldin e Borën

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Viktima e aksidentit në Lipjan është një 71-vjeçar

Një person e ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur...

Po bënin gara në rrugën Lipjan-Veternik, gjobiten shoferët

Njësia për Kontroll të Autostradave në kuadër të planit “Parandalimi i garave ilegale të...

Einxhel dhe Beniada kanë komentuar trekëndëshin Dobald-Bora-Beatrix, shkruan Express Rozë

Vajzat kanë folur rreth përfundimit të lidhjes së Donaldit me Borën dhe fillimin e lidhjes me Beatrixën.

Beniada deklaroi se natën kur Bora kishte hyrë në shtëpi, Donaldi dridhej nga emocioni.

Ndërsa Einxhel tha se i është dukur si takim lamtumire.

Pjesë nga biseda:

Einxhel: Nuk më është dukur një takim pajtimi/

Beniada: Unë e pashë si një takim, për të mbyllur një kapitull dhe për të nisur një kapitull të ri. Se në momentin që ti e puth vajzën e huaj… po ti a ishe aty, unë e kam parë se isha afër Donaldit, e shikoja se dridhej, me sy të kuqur, kur e ka parë…

Einxhel: Ka qenë një person për të cilin ka pasur ndjeshmëri. Ndoshta e ka kuptuar që ai ishte fundi, ti do të nisësh një emocion të ri

Beniada: Po do që ta lësh mbrapa nuk i çon një varëse.

Më pas ato e komentuan lidhjen e Donaldit me Beatrixën.

Beniada tha se Donaldi e ka kuptuar se lidhja me Borën ka përfunduar, kur ka filluar t’i pëlqejë Beatrixa, ndërsa Einxhel tha se njohja me Trixën për Donaldin ishte një “boom” shprese./ExpressRozë/

SHIKO MË SHUMË

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Xhensila ”flakë”, ekspozon format trupore

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, gjithmonë zgjedh të duket e kuruar deri në detaje. Së fundmi ajo...

Bebe Rexha shfaqet shumë tërheqëse, në fotografitë e mrekullueshme në Instagram

Bebe Rexha ka shfaqur gjoksin e saj në një korse të zezë, ndërsa ka...