Lewa i refuzon milionat arabe për të qëndruar tek Barça

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Nuk ka kufizim të orarit të punës, java e ardhshme me temperatura që nuk paraqesin rrezik për kategoritë e cenueshme

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se pas konsultimeve me Institutin Kombëtar të...

Kolona 200 metra e pritje deri në 40 minuta, gjendja nëpër pikëkalimet kufitare

Qendra Qendra Kombëtare për Menaxhim Kufitar ka treguar gjendjen nëpër pikëkalimet kufitare, këtë mëngjes. Në...

Robert Lewandowski është bërë objektiv i klubeve arabe.

Veterani i sulmit madje e ka marrë një ofertë të majme nga Pro Saudi League.

Sipas mediumit spanjoll “Mundo Deportivo”, një klub saudit i ka ofruar rrogë prej më shumë se 100 milionë eurosh në vit për sulmuesin polak, përcjell “Gazeta Express”.

Mirëpo, ish-futbollisti i Borussia Dortmundit dhe Bayern Munichut e ka refuzuar këtë ofertë pasi dëshiron të qëndrojë në Barcelonë.

Lewandowski po shpreson që t’i jepet mundësia për të luajtur edhe një vit tek gjiganti katalunas. /Gazeta Express/

SHIKO MË SHUMË

FFK largon “Ulpiana 1926” nga garat e Ligës së Parë, reagon Drejtoresha DKRS Anila Reçica

Drejtoresha e Kulures Rinisë dhe Sportit në Komunën e Lipjanit Anila Reçica ka reaguar...

Tërhiqet shorti për çerekfinalet e Ligës së Konferencës, Zhegrova me Lille para një sfide të vështirë

Sot në Nyon të Zvicrës është tërhequr shorti për fazën çerekfinale të Ligës së...

Rrjedhin pamjet e tri fanellave të Real Madridit për sezonin e ri, me njërën ngjyrë nuk e kemi parë kurrë

Adidas dhe Real Madrid tashmë po përgatiten për sezonin e ardhshëm për sa i...