Donaldi i kërkon Ilirit ndihmë me përgatitjen e valixheve

PUBLIKUAR

Ai është i nominuar për të dal nga shtëpia sonte.

 

Ndërkohë, Donaldi ka biseduar me banorët në shtëpi teksa i drejtohet Ilirit t’i ndihmojë për përgatitjen e rrobave, shkruan lajmi.net.

Do të më ndihmosh t’i bëjë valixhet gati”, i drejtohet Ilirit ku ky i fundit nuk bëri ndonjë reagim.

Në vazhdim, Donaldi shton se nëse Iliri do i përgatiste valixhet atij do ta bënte duke vallëzuar dhe kënduar.

Kujtojmë se, javën e kaluar u eliminua Egzona, ndërsa në një zinxhir nisur nga Einxheli shkuan nominim Iliri dhe Tani.

Theksojmë se, Iliri dhe Donaldi janë dy banorët e shtëpisë të cilët kanë pasur debate me njëri-tjetrin me akuza, gjithashtu nuk iu kanë munguar edhe ofendimet./Lajmi.net/

LAJME TË TJERA

“Isha para spitalit duke prit”, deputeti Rashit Qalaj në një rrëfim të rrallë për jetën private

Deputeti, Rashit Qalaj, ka rrëfyer dy momentet më të lumtura dhe ato më tē...

Melisa Lleshi: Dua ta adoptojë një fëmijë, ndoshta vitin tjetër

Melisa Lleshi është banorja më e re e Big Brother VIP Kosova. Reklama Ajo i është...

E konfirmuar: Ndërron jetë i dyshuari për plagosjen e dy grave në Fushë Kosovë

Ka ndërruar jetë Sabit Islami, i dyshuari për plagosjen e dy grave sot në...

Uzuni fantastik, shënon dy gola për Granadan

Granada ka shënuar fitore ndaj Andorras në kuadër të La Liga 2. Futbollisti shqitar, Myrto...

SHIKO MË SHUMË

Melisa Lleshi: Dua ta adoptojë një fëmijë, ndoshta vitin tjetër

Melisa Lleshi është banorja më e re e Big Brother VIP Kosova. Reklama Ajo i është...

Melisa Lleshi bëhet pjesë e Big Brother VIP Kosova

Sonte (e premte) në ‘reality-show’-n e Big Brother VIP Kosova ka hyrë edhe një...

Puthja e shumëpritur mes Luizit dhe Kiarës – më sa duket ndodhi

Publiku po pret me padurim puthjen në buzë mes Luizit dhe Kiarës brenda shtëpisë...