A po planifikojnë fejesë Sarah dhe Dj Pm?

PUBLIKUAR

Dyshja e “Big Brother” po e vazhdojnë romancën e tyre të nisur brenda shtëpisë.

 

Sarah Berisha së fundmi iu ka kërkuar ndjekësve t’i bëjnë pyetje përmes rubrikës “Ask me a question” në Instagram, shkruan lajmi.net.

Një ndjekës e ka pyetur se a ka ndonjë plan për fejesë apo martesë. Ish-banorja e “Big Brother VIP”, i është përgjigjur ndjekësit duke i thënë se nuk e ka në plan këtë gjë.

Mos ma merrni për keq, por këto pyetjet fejesë/martesë dhe për fëmijë ju lutem mi kurseni. Sapo kemi dalë nga një format televiziv, 3 muaj kemi që njihemi me njëri-tjetrin. Çdo gjë kërkon kohën e vet”, u shpreh Sara.

Ndryshe, Pm dhe Sara janë çifti i parë i krijuar brenda shtëpisë së famshme në “Big Brother Albania”./Lajmi.net/

LAJME TË TJERA

“Isha para spitalit duke prit”, deputeti Rashit Qalaj në një rrëfim të rrallë për jetën private

Deputeti, Rashit Qalaj, ka rrëfyer dy momentet më të lumtura dhe ato më tē...

Melisa Lleshi: Dua ta adoptojë një fëmijë, ndoshta vitin tjetër

Melisa Lleshi është banorja më e re e Big Brother VIP Kosova. Reklama Ajo i është...

E konfirmuar: Ndërron jetë i dyshuari për plagosjen e dy grave në Fushë Kosovë

Ka ndërruar jetë Sabit Islami, i dyshuari për plagosjen e dy grave sot në...

Uzuni fantastik, shënon dy gola për Granadan

Granada ka shënuar fitore ndaj Andorras në kuadër të La Liga 2. Futbollisti shqitar, Myrto...

SHIKO MË SHUMË

Melisa Lleshi: Dua ta adoptojë një fëmijë, ndoshta vitin tjetër

Melisa Lleshi është banorja më e re e Big Brother VIP Kosova. Reklama Ajo i është...

Melisa Lleshi bëhet pjesë e Big Brother VIP Kosova

Sonte (e premte) në ‘reality-show’-n e Big Brother VIP Kosova ka hyrë edhe një...

Puthja e shumëpritur mes Luizit dhe Kiarës – më sa duket ndodhi

Publiku po pret me padurim puthjen në buzë mes Luizit dhe Kiarës brenda shtëpisë...