Rrahje në Vushtrri, përdoren thikat dhe mjete të forta!

Një përleshje fizike ka ndodhur mbrëmë në qendër të qytetit të Vushtrrisë.

Indeksonline ka siguruar pamjet e kësaj rrahje.

E SPONZORIZUAR

 

 

Të përfshirë në përleshje janë disa të dyshuar të cilët përdorën mjete të forta.

Madje, njëri prej tyre, siç shihet në video, nxjerr edhe thikën dhe tenton t’i sulmojë disa persona.