LDK bënë homazhe homazhe për veprimtarin Abdyl Ramaj

Lidhja Demokratike e Kosovës ka bër të ditur se anëtarë të Kryesisë së LDK-së të udhëhequr nga Imri Ahmeti kanë bërë homazhe për veprimtarin Abdyl Ramaj, ish anëtar i Kryesisë qendrore të LDK-së.

Lavdi jetës dhe veprës së tij!

E SPONZORIZUAR
Image may contain: 1 person, standing, child, tree, plant, outdoor and nature
Image may contain: 1 person, standing, plant, tree, child, sky, outdoor and nature