Imri Ahmeti: Gratë lipjanase kanë pasur pozita udhëheqëse gjatë këtij mandati dhe do të kenë gjithmonë

PUBLIKUAR

Kryetari Imri Ahmeti sot së nashku me bashkëshorten e tij ka takuar Forumin e Gruas së LDK-së në Lipjan, transmeton LipjaniNews.
“Gratë lipjanase kanë pasur pozita udhëheqëse gjatë këtij mandati dhe do të kenë gjithmonë”, ka shkruar Imri Ahmeti.
Postimi i plotë;
Bashkë me Ibadeten sot takuam Forumin e Gruas së LDK-së në Lipjan.
Gratë lipjanase kanë pasur pozita udhëheqëse gjatë këtij mandati dhe do të kenë gjithmonë.
Barazia gjinore nuk duhet të jetë vetëm një kusht për t’u plotësuar, por edhe synim i të gjithëve për t’u arritur.
Unë jam i përkushtuar në realizim të këtij synimi.

LAJME TË TJERA

Ambasada e Italisë: Asocacioni nuk cenon sovranitetin e Kosovës, përkundrazi ndërton të ardhmen e saj

Ambasada e Italisë në Kosovë ka shprehur publikisht përkrahjen e saj për themelimin e...

Arbnor Morina, përzgjedhës i ri i Kombëtares U-17 të Kosovës

Arbnor Morina është emëruar përzgjedhës i ri i Kombëtares së Kosovës U-17. Trajneri i njohur...

Osmani: Gjithçka që ka të bëjë me Amerikën është e mirë

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, është deklaruar para takimit që pritet të mbahet në...

Kërkohet paraburgim për të dyshuarin që u kap me mbi 100 kilogramë marihuanë

Prokurori i Shtetit ka paraqitur kërkesë për caktimin e masës së paraburgimit ndaj të...

SHIKO MË SHUMË

LipjaniNews – ofertë Marketingu për 12 Muaj

Portali LipjaniNews në kuadër të bashkëpunimit me bizneset, ka krijuar hapësirën e nevojshme për...

24h në shërbimin tuaj, Radio Taxi Arioza Lipjan

Radio Taxi Arioza 24 orë tani e tutje në sherbimin e qytetarëve ku do...

Hello Mgid