Dyshohet për një vetëvrasje në Pejë?

Një person është gjendur i vdekur në qytetin e Pejës.

Dëshmitarët kanë treguar për “Indeksonline” se trupi i pajetë i tij është parë në afërsi të Shkollës Ekonomike.

E SPONZORIZUAR

 

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe rasti po cilësohet si vetëvrasje.