Donika Gërvalla e godet Lutfi Hazirin për rezultatin e LDK’së në Gjilan: Është virtuoz i hileve

Aktivistja e LDK-së, në Gjermani Donika Gërvalla pas rezultatit të LDK-së, në Komunën e Gjilanit, ka fajësuar për këtë nënkryetarin e Lidhjes Demokratike, Lutfi Hazirin, raporton Gazeta Express.

Përmes një shkrimi në Facebook, Gërvalla ka shkruar se me këtë Lutfi Hazirit iu dha një mesazh nga votuesit tradicional të Gjilanit.

E SPONZORIZUAR

“Apo ka nevojē me dal dikush e me ia shpjegu? Hilet dhe prapaskenat vërtet nuk i ka shpik Luta, ama i zotëron me virtuozitet. E votuesi thjesht është lodhur me dallavere dhe dyftyrësi”, ka shkruar ajo./GazetaExpress/