Arta Nitaj s’i lë vend imagjinatës me fotot nga Zanzibari

PUBLIKUAR

Arta Nitaj është duke i vazhduar pushimet e saj luksoze në Zanzibar të Tanzanisë

Aktorja dhe modelja kosovare ka disa ditë që është në Zanzibar dhe fotot e saj në bikine nuk kanë të ndalur.
Bukuroshja sot ka sjell një set fotografik me bikine të verdha e ku pozon në ballkonin e vilës së saj, por një fotografi edhe nga ambientet e brendshme.

Kujtojmë se edhe ditëve të tjera Arta ka postuar sete në bikine, por që nuk ka treguar se më kënd është e shoqëruar ajo në këto pushime.

LAJME TË TJERA

Dafina “mendon shumë”

Këngëtarja Dafina Zeqiri është shfaqur sonte në  Instagram me disa fotografi, por ajo që...

Afërdita Dreshaj shfaq linjat trupore nga fitnesi

Modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj ka disa kohë që nuk është aktive me ndonjë...

Inspektorëve serbë iu ndalen 40 për qind e pagave

Komisioni disiplinor ka marrë masa ndaj inspektorëve të cilët nuk kishin kryer përgjegjësitë e...

Specialja me hetime sekrete për rrjedhjen e dokumenteve të tyre

Dhomat e Specializuara i kanë shpallur fajtor ish-udhëheqësit e OVL e UÇK-së, Hysni Gucatin...

SHIKO MË SHUMË

Dafina “mendon shumë”

Këngëtarja Dafina Zeqiri është shfaqur sonte në  Instagram me disa fotografi, por ajo që...

Afërdita Dreshaj shfaq linjat trupore nga fitnesi

Modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj ka disa kohë që nuk është aktive me ndonjë...

Era Istrefi gati projektin e ri muzikor, ka një pyetje për fansat e saj

Era Istrefi tashmë është rikthyer në tregun muzikor. “Bebe” titullohet projekti i saj i fundit...